KILKA SŁÓW O NAS
Strona gwna Kontakt Dodaj do ulubionych

Witamy na naszej stronie www i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Krótko o naszej firmie.

                                                                                                      Firma AVC powstała w czerwcu 1987 roku. Właśnie minęło już 30 lat naszego istnienia . Początkowo jako sklep ze sprzętem audio, video i komputerowym /stąd nazwa AVC/. Był to pierwszy sklep tej branży w Polsce południowo-wschodniej oferujący sprzęt wysokiej klasy światowych marek. Nie wszyscy Państwo pamiętacie ten bardzo trudny okres w naszym kraju z pustymi półkami sklepowymi. W naszym sklepie towar zawsze był. Zdobywany bardzo trudno, czyniąc zadość czasami absurdalnym ówczesnym przepisom i ustawom.

                                                                          Zaopatrywaliśmy firmy i instytucje sięgając aż do Białegostoku, Warszawy, Tomaszowa Mazowieckiego, Zakopanego. W Rzeszowie zainstalowaliśmy pierwszą antenę satelitarną. Przeszliśmy poprzez zmianę ustrojową w Polsce, hiperinflację, bankructwo wielu firm. Oczywiście nie obyło się bez kłopotów. Ale mamy to na szczęście za sobą. Firma AVC od początku była przedsięwzięciem rodzinnym. Nasze wykształcenie /chemiczne i mechaniczne/ pokierowały stopniowo firmę w branżę w pełni odpowiadającą naszym kwalifikacjom. Jesteśmy partnerem dla wielu firm z regionu południowo-wschodniej Polski . Przedstawiamy swoją ofertę i gwarantujemy profesjonalizm w obsłudze. Od września 2003 roku zmieniliśmy miejsce działalności. Jesteśmy w nowym /własnym/ budynku firmy. Posiadamy magazyn co w znacznym stopniu skraca terminy dostaw, a nasi klienci nie muszą pokrywać kosztów magazynowania. Te koszty pokrywamy my.

                                                                  Od listopada 2008 świadczymy usługę w zakresie regeneracji części form wykrojników i tłoczników poprzez napawanie / spawanie / laserowe. Jest to najnowsza techologia umożliwiająca regeneracje części zachowując wszystkie własności wytrzymałościowe .  

                                                                    Od lipca 2010 roku posiadamy w swojej ofercie handlowej produkty / w większości u nas zmagazynowane / hiszpanskiej firmy BRU Y RYBIO . Po roku doświadczenia w zakresie jakości produktow ocena naszych Klientów jest bardzo dobra . Szgólnie jakość stali i jej przygotowanie cieplne jest na najwyższym poziomie. Do tego dochodzi atrakcyjna cena . Teraz produkty z katalogu są  dostepne w wiekszości z naszego magazynu od zaraz ! Dzisiaj produkty oferowane przez Firmę  BRU Y RUBIO są na rynku całej Polski.  

                                                                          

GORĄCO POZDRAWIAMY

i ZAPRASZAMU DO WSPÓŁPRACY


Krystyna i Stanisław Żmudkowie


• wykonanie: studioTOMcom dla AVC System